Kendi işini kurmak isteyen ancak bütçesi çok da fazla olmayanlar için iş fikirlerini ele alacağımız bu yazımızda, küçük sermaye ile alınabilecek bayilikler hakkında bilgi vereceğiz. Eğer girişimci ruha sahipseniz ve elinizdeki bütçeyi değerlendirerek iş sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamında ele alacağımız girişimcilik fikrini detaylandırarak, bu yazı haricinde de araştırmanızda fayda var.

Otomat Sahibi Olun, Çalışmadan Kazanın

Küçük bir sermaye ile alınabilecek bayilikler arasında ilk sırada hiç şüphesiz otomat bayiliği yer alıyor. Otomat bayiliğinin en avantajlı yönü, siz hiçbir iş yapmazken otomatınızın para kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyor olmasıdır; hem de 7/24. Otomatınız ister basit bir kahve otomatı olsun isterse gıda ve meşrubat otomatı olsun tüketicilerin hızlı bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir imkan olduğundan mutlaka kazandırır ve mutlaka kâr ettirir.

Bugün otomat bayilik ilanları internette oldukça fazla. Dilediğiniz bayilik için 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişen küçük bir bütçe ile 5-6 ayda hem yatırdığınız parayı geri alabilir hem de daha sonra gelen geliri tamamen kâr olarak cebinize koyabilirsiniz.

Pek tabii ki işaret ettiğimiz üzere bu alanda bir girişim yapmadan önce mutlaka hem bayilik veren firma hakkında hem de sahibi olacağınız otomat hakkında kapsamlı bilgi edinmeniz gerekir. Yatırım yaptığınız cihazın amortismanı gibi hususlara yönelik de hesaplamanızı yaparak bayilik almanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.